Tanıtım Filmi Ücretleri Nedir?

Tanıtım Filmi Ücretleri, Firmalar, Şirketler, Kurumlar ve Markalar için en önemli şeydir. Tanıtım Filmi Ücretleri, firmaların ilk tercih sebebidir. Bu anlamda Plate Medya olarak hiçbir zaman fiyatı ön planda tutmayız. Bizim için önemli olan projenizin en iyi şekilde tanıtılması önemlidir. Yaptığımız tüm toplantılarda fiyat konusu sadece birkaç dakikalık bir detaydan ibarettir. Genel olarak firmaların hangi bütçede bizle çalışmak istediklerini öğreniriz. Bu bağlamda onların bütçelerine göre bir tanıtım filmi paketi belirleriz. Gereksiz maliyetlerin firmaya zarar vermesini engelleriz. Firmayı şirket sahibi gibi ele alır Filminizi sizden fazla düşünürüz. Çünkü yaptığımız her iş bizim bir referansımızdır. Çünkü şimdiye kadar yaptığımız tüm projelerimizde %100 memnuniyet oranını korumak için çalışırız.  Bu yüzden Tanıtım Filmi Ücretleri, siziniçin büyük bir detay olsa da bizim için tüm müşterilerimizde çözdüğümüz küçük bir detaydır.

Tanıtım Filmi, Şirket Tanıtım Filmi, Firma Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi. Fabrika Tanıtım Filmi ve Ürün Tanıtım Filmi gibi başlıklar altında toplanan filmlerin hepsi aynı kategoride değerlendirilebilir. Ancak her bir film için ayrı ayrı fiyatlandırmalar mümkündür. Bu şekilde her işletme için ayrı bir prodüksiyon belirlenerek ayrı bir kurguda ayrı bir çalışma gerektirir. Çünkü her firma kendi içinde farklı bir vizyona ve misyona sahiptir. Çalıştığımız bazı firmalar, agresif reklam modelini benimsemekte bazı firmalar ise klasik reklam modelini benimsemektedir. Bu da bizleri çeşitliliğe ve renkliliğe yöneltmektedir. İzleyicilerin, seyircilerin ya da müşterilerin firmadan beklentilerini değerlendirip video’da yapılması gereken çalışmayı tespit etmek başlı başına bir özveridir.

Plate Medya olarak müşterilerimizin talep ettiği en doğru Tanıtım Filmini en doğru kaliteyle ve fiyatla size sunuyoruz. Reklam Lansman için gereken ya da gerekmeyen tüm doneleri topluyor, sanatla harmanlıyoruz. Plate Medya olarak fiyat politikamızı “Ucuz” değil “Ekonomik” olarak tanımlıyoruz. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız, bütçenize uygun her türlü Tanıtım Filmini size sunabileceğimizden emin olun. Çünkü Plate Medya Özgürce Sunar…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir