N11 ÜRÜN ÇEKİMİ

N11 ürün çekimi popüler alışveriş sitesi n11’de mağazası olan ve yüksek performanslı satış yapmak isteyen herkesin profesyonel şekilde yaptırması gereken en önemli hususlardan biridir. Başarılı ürün fotoğrafları tüketicinin nihai kararını etkiler ve satış performansına olumlu katkıda bulunur. Bu sebeple eğer N11’de açtığınız mağaza üzerinden ürün satışı gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız profesyonel N11 fotoğraf çekimi hizmeti almanızda fayda var.

N11 ÜRÜN ÇEKİMİ HANGİ KRİTERLERE GÖRE YAPILIR?

Online alışveriş sitesi N11’de sitenin temel görünümünün bozulmaması için bazı ürün görseli kriterleri mevcuttur. Ürün çekimi yapılırken bu şartlara uygun şekilde çalışma planlanır ve uygulanır. N11 ürün fotoğrafları çok büyük ya da çok küçük olmamalıdır. Farklı açılardan da çekimi yapılan ürünler net görülmeli, boyutu ideal olmalıdır. Genellikle toplam alanın %85’ini kaplaması gereken ürünün tüketiciye en doğru şekilde yansıtılması için mutlaka işini iyi bilen bir fotoğrafçı tarafından çekim yapılmalıdır. N11 ürün fotoğrafı olarak 12 görsel eklemeniz mümkün. Bu zorunlu olmasa da tüketiciyi ve satışı etkilemek için zengin ve ilgi çekici görsellerle ürününüzü desteklemenizde fayda var. Ayrıca n11 için ürün fotoğraf çekimi yapıldıktan sonra ürünler siteye gerekli boyutta ve ölçüde yüklenmelidir.

N11 ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞINDA DOĞRU IŞIK, DOĞRU RENK!

ÜRÜN ÇEKİMİNDE ARKA FON VE IŞIK NASIL OLMALIDIR?

E-ticaret ürün fotoğrafçılığında ürünü öne çıkaran arka plan rengi beyazdır. Beyaz zemin üzerinde çekimi yapılan ürünler oldukça net ve anlaşılır görülür. Ürünün rengi açıksa farklı arka plan tercih edilebilir ancak çoğunlukla ürünün detaylarını yansıtan, tüketicinin rahatlıkla ürünü inceleyebilmesine olanak veren ve çoğu renkte ürünle uyum sağlayan arka planda beyaz tercih edilir.

Ethereal Film olarak n11 ürün çekimi yaparken doğru renk arka fonun yanı sıra doğru ışık ve gölge ayarlarını yapıyoruz. Tüketicinin ürün görselini gördüğünde gözünün yorulmaması, ürün renginin doğru şekilde yansıtılması, alan derinliğinin ve netliğinin doğru olması için profesyonel fotoğraf çekim hizmeti sunuyoruz.

ÜRÜNÜNÜZÜ HER AÇIDAN GÖSTERİN, TÜKETİCİYİ ETKİLEYİN

N11’de rakiplerinizin arasında öne çıkmak, ilgi çekmek ve tercih edilir olmanız için ürünlerinizin çok yönlü çekimini yapıyoruz. Önden ve yandan şekilde farklı açılardan gösterilen ürünler hedef tüketicinin satın alma kararını kolaylaştıracaktır. Yüksek kalitede ve çok yönlü ürün çekimi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

N11 ürün fotoğraf çekimi fiyatları ise pek çok kritere göre değişiklik göstermektedir. Ürün sayısına göre belirlenen n11 ürün çekim fiyatı hakkında teklif almak için bizi arayabilir ya da e-posta göndererek randevu talep edebilirsiniz.

N11’deki mağazanız için profesyonel ürün fotoğraf çekimi desteği vermeye hazırız.

Bir cevap yazın